Çeyiz Setleri

Taç Çeyiz Setleri

En çok satanlar listesinde zirvede yer alan Air Fryer Çeyiz Seti başta olmak üzere, çeyiz setleri mutfak eşyaları kullanıcılar tarafından çok beğenilen ve yoğun olarak kullanılan Taç Çeyiz Setleri, Azerbaycan, Almanya, Mısır, Rusya, Macaristan ve daha birçok ülkede satılmaktadır. Türkiye'nin yerli mutfak markası Taç, hem ev mutfağına hem de lokanta mutfaklarına uygun ürünler üretmeye devam etmektedir. Evlenecek çiftlere yönelik yaptığı şık çeyiz tasarımlarıyla sektörde fark yaratan Taç, kullanıcılarının memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarına devam etmektedir.
Taç Çeyiz Seti Setleri - Satışı Satışları - Taç Muftak Ürünleri
Taç Çeyiz Seti Setleri - Satışı Satışları - Taç Muftak Ürünleri
Her genç kızın hayallerinde olan çeyiz setleri kimi zaman kullanıcıya hitap eden temel ihtiyaç kimi zaman ise yıllarca hayatına uyum sağlayan araç gereç şeklinde değerlendirilir. Taç çeyiz setleri birbirinden güzel modellerle dikkat çekerken yılın en büyük markası oluşunu da öne çıkarmıştır. Çeyiz setlerine yönelik tüm ürünlerde yapılan indirimler mevcut sitelerinde öne çıkmaktadır. Kişisel anlamda ihtiyaç duyulan ürünler siparişiniz ve ödeme kolaylığı sunulan taksitler sayesinde kapınıza kadar getirilmektedir. Beğenmeme veya değişim isteme halinde bu haktan yararlanabilmek mümkündür. Yeni evlenecek çiftlerden misiniz ya da mutfağınız için daha kaliteli ürünler almak isteyen ev hanımlarından mısınız veya çok yoğun müşteri ağırlayan bir işletme misiniz? O halde Taç firması mutfağınıza kalite katacak, uzun süreli kullanabileceğiniz harika tasarıma sahip ürünler üretti. Yapmanız gereken şey hemen beğendiğiniz ürünler için sipariş vermek. Kargo hizmeti ve indirimli kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Haydi gençler Taç'a!
Kullanılmamış olan veya paketi açılmayan ürünlerde faturası beraberinde iadeler kabul edilmektedir. Ancak hiçbir ürününde iade tarzındaki durumlar karşılaşılmayan şeylerdir. Başarısını kalitesine borçlu olan Taç markasının çeyiz setleri ile hayatınız eskisinden daha kolay olacaktır. 

Taç Çeyiz Setleri Modelleri

Çeyiz setleri modelleri birbirinden farklı ürün içeriği ile farklı açıdan algı oluşturan ürünlerdir. Son derece beğeneceğiniz uygun fiyatlı ürünlerin bazıları ise aşağıdaki gibi listelenmektedir. 
Taç Vallena 16 Parça Çelik Çeyiz Seti
Elenor 120 Parça Çeyiz Seti
Taç Air Grand 12 Parça Mutfak Seti 
Taç Camellia 125 Parça Çeyiz Seti
Taç GrandPlus 17 Parça Tencere Sahan Seti
Taç Nova 140 Parça Çeyiz Seti 
Genel bakımdan çeyiz setleri içeriği birbirinden farklı olabilmektedir. Çünkü mutfakta kullanılan her türden eşyanın evlilik öncesi çeyiz seti ürünleri arasında olduğu bilinmektedir. Mutfak çeyiz eşyalarının en kalitelisini üreten, dünyanın birçok ülkesinde satışa sunan ve ihracata çok ciddi katkıda bulunan Taç, mutfak sektörünün lider firmalarının en başında gelmektedir. Yeni evlenecek çiftlere yönelik 1 alana 1 bedava kampanyası gibi birçok kampanya düzenleyen Taç, zorlu ekonomik şartlarda yuva kurmaya çalışan gençlerin bütçelerine de katkıda bulunmaktadır.
Taç Çeyiz Setleri Modelleri - Çeşitleri - Türleri - Tasarımları - Granit Görünümlü Çeyiz Seti - Taç
Taç Çeyiz Setleri Modelleri - Çeşitleri - Türleri - Tasarımları - Granit Görünümlü Çeyiz Seti - Taç
Mutfak seti veya tencere setlerinin dışında kaşık çatal, yemek takımları gibi ürünlerin tümü çeyiz setleri içerisine dâhildir. Bu sebeple karışık bir Taç çeyiz seti listesi oluşturmuş bulunmaktayız. 

Taç Çeyiz Setleri Fiyatları

Çeyiz setleri fiyatları ürün içeriğine, parça sayısına ve üretim malzemesine göre değişkenlik içermektedir. Kaşık çatal seti veya yemek takımı seti iç içe olabileceği gibi tencere setlerine dâhil edilen ürünlerde farklı hesaplanmaktadır. Bu nedenle net bir fiyat bilgisi vermek veya ortalama fiyattan bahsetmek yanlıştır.
Taç - Çeyiz Setleri Fiyatı - Fiyatları - Satışı - Satışları
Taç - Çeyiz Setleri Fiyatı - Fiyatları - Satışı - Satışları
Özel ürün indirimleri de Taç markasında dikkat çeken bir durum olduğundan sitesinden fiyat bilgisi edinmenizi öneriyoruz. Üyelik oluşturmadan siteyi inceleyebilirsiniz. Sonrasında üyelik oluşturup indirimli çeyiz seti ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Evlilik hazırlıkları yapan çiçeği burnunda gelin adaylarına Taç firmasının harika fırsatlarından yararlanmalarını sağlayacak kampanyalardan haberdar mısınız? Haydi hiç vakit kaybetmeden çeyiz setleri mutfak eşyalarını almak ve yuvanıza renk katmak için hemen Taç satış uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. Sizlere birçok seçenek sunan, bütçenizden tasarruf sağlayacağınız indirimli kampanyalar düzenleyen Taç ile mutlu evliliğin keyfini çıkarın.

Taç Çeyiz Seti Özellikleri 

Çeyiz seti özellikleri birbirinden farklı olduğu için farklı ürün yapısına göre yorumlanmaktadır. Yemek takımları kapsamında porselen malzeme, uzun süre dayanıklılık, çizilmeye karşı dirençli yapısal malzemeden üretildiğini söyleyebiliriz. Benzer şekilde Taç markasının tencere setleri hakkında granit veya döküm özelliğinden bahsetmek mümkündür. Isıya dayanıklı ürün bileşenleri tamamen sağlığa uygunluk içermektedir.
Çeyiz Seti Özellikleri - Kalite Güven - Yağlanmaz Paslanmaz Çeyiz Setleri - Taç
Çeyiz Seti Özellikleri - Kalite Güven - Yağlanmaz Paslanmaz Çeyiz Setleri - Taç
Diğer kullanışlı tüm Taç ürünleri ise bir evin gereksinimi en önemli eşyasıdır. Çatal bıçak kaşık setlerinde veya çelik ürünlerinde paslanmaz çelik oluşu dikkat çekmektedir. Bu sayede uzun yıllar kullanıma uygun ekonomik ve de kullanışlı ürünler olduğu anlaşılmaktadır.

Taç Çeyiz Setlerini Beğenen Kullanıcılarımızın Yorumları

Çeyiz seti kullanıcı yorumları arasında ürünler bazında çeşitli yorumlar dikkatimizi çekmiştir. Ürünlerin uzun süre kullanıma uygun oluşu, hızlı pişirme özellikleri, her ocağa uygunluk sağlayan ürün çeşitliliği ve renk tonlarının çağın mutfak tasarımlarına en uygun yapısıyla ilgili konular dikkat çekmektedir. Bunların dışında uygun fiyat ve ödeme kolaylığı seçenekleri de Taç markasında öne çıkan kullanıcı yorumları arasındadır. Kalite seviyesi 8 ile 10 seviyesinde üretilen ürünler Taç markasını dünya markası haline getirmiştir. Ürün kullanım şekliyle ilgili garanti belgeleri gibi durumlar ise ürün kalitesini öne çıkarmaktadır. Bu tür durumlar veya ambalajdan kullanıma kadar en ufak detay kullanıcıları etkileyen konulardır. Her birine dikkat eden Taç markası ise müşteri memnuniyetini benimsemiş en çok satan firmadır.

Bütçenizden Tasarruf Etme Fırsatını Kaçırmayın!

Yoğun düğün telaşınız arasında size derin bir nefes aldıracak, bütçenizden ciddi oranda tasarruf imkanı sağlayacak Taç Çeyiz Setleri ürünlerimizi alarak size sunduğumuz avantajlardan yararlanabilirsiniz. Bu kadar masrafın altından nasıl kalkacağınız endişesini taşımadan, evlenen gençlerin yuva kurmasında katkıda bulunmak isteyen Taç firması, çiftlerin ayarlanabileceği aşağıdaki fırsatları sunmuştur.
500 TL ve üzerinde ücretsiz kargo hizmeti
Kapıda nakit veya kart ödeme kolaylığı
Havale EFT ödeme kolaylığı
12 aya varan taksitle online kart ile ödeme fırsatı
Bir günde kapıda teslimat
Hasarlı ürünlerde 14 gün koşulsuz iade
Kampanya indirimleri
Hasarlı ürünlerin birebir değişimi

Tencere Setleri için İletişim

Dünyanın birçok ülkesine mutfak eşyalarının satışını yapan Taç firmasının çeyiz setleri ürünlerini almak istiyorsanız hemen iletişime geçebilirsiniz. Taç mağazasını ziyaret ederek ürünlerimizi inceleyebilir, satış uzmanlarımızdan ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
08503039000
İstoç Toptancılar Çarşısı Öksüzoğulları Plaza E-1 Blok Kat: 9 No: 93, 34218 Bağcılar/İstanbul

1 Yorumlar

  1. Mutfak seti veya tencere setlerinin dışında kaşık çatal, yemek takımları gibi ürünlerin tümü çeyiz setleri içerisine dâhildir. Bu sebeple karışık bir Taç çeyiz seti listesi oluşturmuş bulunmaktayız.

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski