Bios Life

Bios Life İnşaat Firması
Remzi Aytekin`in yönetim kurulu başkanlığını yaptığı Bios Life İnşaat Firması, 2015 yılında İstanbul`da kurulmuştur. Kuruluş amaçları doğrultusunda kısa sürede kurumsal yapısını tamamlayan firma, çok büyük projelere imza atmıştır. 

Bios Life
Bios Life 
Kentsel dönüşüm, konut, arsa ve villa alanlarında inşaat faaliyetlerini yürüten Bios Life İnşaat Firması bir anda büyük bir ilgi uyandırmıştır. Devasa yatırımcılar, konut sahibi olmak isteyenler ve işyeri sahipleri Bios Life ile iletişime geçerek bilgi almaktadır. Siz de yatırım yapmak veya konut sahibi olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekiplerimiz eşliğinde bizzat yerinde konutlarımızı inceleme fırsatı bulacak, sorularınızın cevabını ilk ağızdan alma fırsatını yakalayacaksınız.
Bios Life İnşaat Firması
Bios Life İnşaat Firması
Hakkımızda
Biz kimiz? Amacımız ne? Neden böyle bir yola girdik? İşte bu soruların cevabıdır Bios Life. İnşaat sektöründe yepyeni bir soluk getirmek ve toplum yararına yapılar inşa etmek için çıktığımız bu yolda var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. https://www.bioslife.com.tr/ web sitesinden detayları aktarıp firma ile ilgili daha detaylı bilgi vermek istiyoruz.

Bios Life İnşaat Firması olarak, sektördeki yenilikleri takip ederek müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz. Sağlam yapılar, güçlü marka sloganımızla müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Şirketimizin Bios Life Yapı ve Aytek olarak alt grup şirketleri bulunmaktadır.

Hakkımızda
Hakkımızda
“Bios Yapı, ticari ve sanayi sektörlerinde faaliyet gösterenbir alt grup şirketimizdir. Yenilikçi tasarım anlayışı ve kaliteli işçilik ileticari ve sanayi projelerini gerçekleştirir. İnşaat, altyapı, tesisler veendüstriyel yapılar gibi çeşitli alanlarda uzmanlaşmıştır. Aytek ise kentseldönüşüm ve konut yapımı alanında faaliyet gösteren bir diğer alt grupşirketimizdir. İnsanların daha yaşanabilir ve sürdürülebilir bir çevredekonforlu konutlarda yaşamalarını sağlar. Kentsel dönüşüm projeleriyle eskiyapıları modern ve güvenli konutlara dönüştürür, yeni konut projeleriyle dekaliteli ve estetik bir yaşam alanı sunar. Her iki şirket de Bios Life`n genelvizyonu doğrultusunda faaliyet göstermekte ve müşteri memnuniyetini ön plandatutmaktadır. Bios Life`n, sektördeki deneyimi ve uzmanlığı ile müşterilerine eniyi hizmeti sunmayı hedeflemekte ve bu doğrultuda çalışmalarınısürdürmektedir.”
Yukarıdaki bilgileri aldığımız web sitesini ziyaret ederek çok daha detaylı bilgi elde edebilirsiniz. Bios Life farkını yaşamak istiyorsanız Bios Life Satış Ofisi mekanımıza gelerek birebir bilgi alabilirsiniz.

Yönetim Kurulu
Yönetim kurulu başkanı Remzi Aytekin ile birlikte yönetim kurulu üyeleri ile kurumsallaşma yapısını oluşturan Bios Life İnşaat Firması, Bios Yapı ve Aytek Yapı alt grup şirketlerden oluşmaktadır.

Yönetim Kurulu
Yönetim Kurulu
İnsan Kaynaklarımız
Bios Life İnşaat Firması insan kaynaklarına başvuru yaparak cv bırakabilirsiniz. Web sitemizin insan kaynakları sayfasındaki formu doldurup, cv`nizi de pdf olarak yüklemeniz yeterlidir. İnsan kaynakları uzmanlarımız profilinizi inceleyecek, size uygun pozisyon olursa iletişime geçeceklerdir. Bios Life firmasında çalışmak büyük bir ayrıcalıktır. İnşaat mühendisi, elektrik ve elektronik mühendisi, işletme, iktisat bölümleri mezunları başta olmak üzere ön lisans mezunu kişiler de başvurularını yapabilir.

İnsan Kaynaklarımız
İnsan Kaynaklarımız
Bios Life İletişim
Bios Life inşşat firmasından kentsel dönüşüm, konut, villa veya arsa ile ilgili herhangi bir talebiniz varsa aşağıdaki adresimizde bizi ziyaret edebilir, iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bizimle e-posta veya telefon yoluyla her zaman iletişime geçebilirsiniz

 Halkalı Merkez Mah. Evliya Çelebi Cad. No:1 Küçükçekmece İstanbul

+90 212 671 0 675

info@bioslife.com

 FAX: (123) 123-4567

Bios Life 

Bios Life

3 Yorumlar

  1. Bios Life konutları çok güzel. Ben de ordan almayı düşünüyorum.

    YanıtlaSil
  2. Bu firma ile çalışmak gerçekten harika bir deneyimdi. İnşaat sürecinin başından sonuna kadar her adımda profesyonel bir yaklaşım ve dikkat gördük.

    YanıtlaSil
  3. Remzi Aytekin`in yönetim kurulu başkanlığını yaptığı Bios Life İnşaat Firması, 2015 yılında İstanbul`da kurulmuştur. Kuruluş amaçları doğrultusunda kısa sürede kurumsal yapısını tamamlayan firma, çok büyük projelere imza atmıştır.

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski